Boga ju pret Peisazh mahnitës dhe qetësues Villa BlackLine Komoditet dhe relaks për ju dhe familjen tuaj Rezervoni tani Vilën tuaj Villa Black Line ofron të gjithë kushtet për pushime të paharrueshme

Eksploroni Natyrën e Rugovës

Vila komode në një nga vendet më fantastike në Kosovë

mountains

Natyrë Mahnitëse

Pamje mahnitëse e Alpeve Shqiptare dhe peisazhe përallore.

ski

Hiking & Ski, Aventura

Mundësi për aktivitete të shumta sportive dhe jo vetëm.

cabin

Komoditet & Relaks

Kushte bashkëkohore dhe ngrohtësi në cdo sezon.

Shijoni natyrën e qetë dhe aktivitetet e shumta që ofron Boga

Destinacione dhe Atraksione

Boga, ju ofron një shumëllojshmëri zgjedhjesh për të shijuar ditët tuaja të pushimit. Bëjini ditët tuaja të paharrueshme.
default

Vizitoni Bjeshkët dhe Ujëvarën e Drinit të Bardhë

Prekni malet dhe lumenjtë e fshatit Bogë, të gjitha pranë akomodimin tuaj.

Gryka e rugoves boge

Eksploroni Grykën e Rugovës, Shpellën e Radacit etj

Merrni shoqërinë tuaj ose familjen dhe eksploroni duke ecur gjithe bukuritë e kësaj zone.

Ski ne boge

Aventura dhe Sporte Ekstreme ( Ski, Zipline, Snowboard )

Për të gjithë të apasionuarit e sporti keni mundësi të kaloni ditë plot aktivitete.

Shikoni Videon

Shijoni mikpritjen e Villa Blackline

Villa moderne me kushte bashkekohore. Ju mirepresin !

Çfarë thonë vizitorët për ne