Vilat

Peisazh Perralor ne Villat Blackline

Villa Blackline ofron komoditetin që kërkoni për ju dhe familjen, shoqërinë tuaj. Të pozicionuara në një nga vendet më të bukura të Kosovës, vilat janë një atraksion për të kaluar disa ditë pranë natyrës së mahnitshmë.

Ajër i pastër, bora e bardhe, malet qe rrethojne dhe opsionet e aktiviteteve janë një nga faktorët kryesore që e kanë bërë Bogën, një vënd stacion për të gjithë pushuesit që dashurojnë qetësinë, harmoninë dhe aventurat.

Ambjentet tona ofrojnë të gjitha kushtët për të kaluar ditë shplodhëse dhe të shijoni ditët ne peisazhin fantastik të Bogës.

Ambjentet tona ofrojnë të gjitha kushtët për të kaluar ditë shplodhëse dhe të shijoni ditët ne peisazhin fantastik të Bogës.

✓ Dhomë gjumi me krevat dopio.

✓ Dhomë për fëmijët me krevat marinari për tre persona

✓ Dhome ndjenje nga të cilat divanet mund të shndërrohen ne shtrat

✓ Kuzhinë të kompletuar

✓ Frigorifer

✓ WC & Dush modern

✓ Free WiFi i shpejtësisë së lartë

✓ Parking

vilablackline (73)
vilablackline (67)
vilablackline (65)